Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır?

Gergi tavan ofisimizi ya da evimizi süslemek için kullanmış olduğumuz dekoratif bir üründür. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Fiyatına ve kalitesine göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Ayrıca gergi tavan kullanım alanınızı daha büyük göstermek, hem de alanınızı bir kaç küçük dekoratif dokunuşla daha şık ve göz alıcı bir hale sokmaktır.

Kullanım Alanları

Gergi tavan uygulama alanı çok geniştir. Otelde, evinizde, AVM’ lerde, yüzme havuzlarında, duvar ve tavan alçıpan uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Nerede kullanırsanız kullanın amaç gözü yormayacak sadelik ve ışığı karşı tarafa yansıtabilmektir.

Gergi Tavanın Özellikleri

Gergi tavanların şu şekilde özellikleri vardır:

 • Üzerine ultraviyole resim baskı çalışması yapılabilmektedir.
 • Çatlama, kırılma, ayrılma gibi sorunlar yaşanmaz.
 • Gergi tavanın kullanıldığı malzeme tamamıyla esnek bir yapıya sahiptir.
 • Gergi tavanı ister aydınlatma amacıyla, ister dekoratif süsleme amacıyla kullanabilirsiniz.
 • Gerektiğinde söküp tekrar takabilirsiniz.
 • Gergi tavanın esnek yapısı itibariyle deformasyona olan dayanıklılığını arttırmaktadır.
 • Yırtılmaz, ayrıca üzerine gelecek yüklerden kaynaklı olarak şeklinde de bir bozulma meydana gelmez.
 • Su ve nemden etkilenmez.
 • Renginde herhangi bir bozulma yaşanmaz.

Bunlara ek olarak sarsıntıya bağlı olarak herhangi bir çatlama meydana gelmez. Herhangi bir bakım ya da temizliğe ihtiyaç duyulmaz. Kısa sürede ve kolaylıkla monte edilir. Ultraviyole ışınlarından etkilenmez.

Gergi Tavan Montajı Yapılma Aşamaları

Doğru ve isteklerinize uygun bir gergi tavan modeli seçilmelidir. Led ışıklar güç kaynaklarına doğru bir şekilde montaj yapılmalıdır. Bunları elektrik ustası yardımıyla kolayca çözebiliriz. Gergi tavan ışıklandırabilmenin yapılabilmesi için watt ayarının da doğru bir şekilde yapılması gerekir. Led bağlama işleminde zıt olan kutupların birbirine bağlanması gerektiği unutulmamalıdır. Gergi tavan işlemine başlamadan önce tavanın beyaz olması gerekmektedir. Çünkü öteki renkler ışığı iyi yansıtamayabilir. Gergi tavan yapılması gereken alana alçıpan havuzu yapılır.

Gergi-Tavangergitavan-modelleriGermetavanistanbul-gergi-tavan3d-gergi-tavan-16 Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır? uncategorized-tr Gergi Tavan Montajı gergi tavan modelleri gergi tavan fiyatları gergi tavan

Daha sonra gergi tavan alanı ile çerçeve birbirinden ayrılır. Gergi tavan kumaşı ısıtılır ve profil çerçeve içerisindeki kanallara tıkılır. Geriye kalan alanlarda profil çerçeve ile montajlanarak birleştirme işlemi yapılır. Gergi tavan uygulaması profesyonel ve tecrübe gerektiren bir işlem olduğu için tecrübesiz kişilerde yapılması durumunda istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

Gergi Tavan Temizliği

Gergi tavanlara son yıllarda çok fazla rağbet gördüğü için popüler hale gelen bir uygulamadır. Pek çok kişi evini güzelleştirmek, iş yerlerine değişik bir hava katmak için bu sisteme ihtiyaç duymaktadır. Ancak yaptıran kişilerin kafasında gergi tavan temizliği nasıl olmaktadır sorusu bulunmaktadır. Gergi tavan temizliği gerçekten çok basit ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Gergi tavanlar kolay kolay kirlenmezler, ayrıca leke tutmama özelliğine sahiplerdir. Gergi tavan temizliği için nemli ve yumuşak bir bezle gergi tavana çok fazla bastırmadan yumuşak hareketlerle tavan üzerinde oluşmuş lekeyi silebilirsiniz. Böylece lekenin tamamen yok olduğunu göreceksiniz.

Gergi Tavanların Özellikleri

Gergi tavanlar artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkan bir dekorasyon ürünüdür. Evinizde, iş yerinizde ya da doktor muayehanesi gibi çok çeşitli kullanım alanına sahip bu gergi tavanların kullanım süresi kesici ve sivri bir aletle zarar verilmediği sürece uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca kişiler bu yapmış oldukları tasarımlardan sıkılmadıkları sürece yıllarca kullanabilecekleri dekorasyon ürünüdür. Yangına karşı dayanıklı olan bu tavanlar güvenilirlik açısından en iyisini sunmaktadır. Standartları yüksek olduğundan hemen her mekanda tercih ediliyor.

Gergi-Tavangergitavan-modelleriGermetavanistanbul-gergi-tavan3d-gergi-tavan-16 Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır? uncategorized-tr Gergi Tavan Montajı gergi tavan modelleri gergi tavan fiyatları gergi tavan

Oysa diğer bir özellikleri de vardır. Bu ürünler enerjinin dönüşümü noktasında da oldukça olumlu etkiler yaratırlar. Gergi tavanlar günümüzde daha çok ışıklandırması çok fazla olmayan yerlerde kullanılmaktadır. Ancak talebin artmasına bağlı olarak ışıklandırması olan yerlerde de dekoratif olması ya da göze daha şık görünmesi açısından da tercih edilmektedir.

Gergi Tavan Kullanım Alanları

Evlerde gergi tavanlar genellikle oturma odasının dizaynında kullanılmaktadır. İsteğe göre yatak odasında ya da evin çeşitli yerlerinde de kullanılmaktadır. Genellikle gergi tavanlar avize kullanımını azalttığı için gergi tavanın içine, üstüne kullanılarak led ışıklara yönelim sağlanmaktadır. Led ışıklar hem gözü yormaz, hem de çok şık bir görüntü sağlamaktadır.

İş yerlerinde ise iş yerleri küçük olan işletmeler ya da ışıklandırması çok boğuk olanların sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Bunu sadece ışıklandırması olmayan kişiler değil ofislerine başka atmosfer kazandırmak isteyen kişiler de gergi tavan kullanmaktadır. Mesela bazı iş yerleri örneğin diş hekimlerinin muayehanesi hem çok şıktır, hem de gözü yormaz. Ayrıca diş hekimleri genellikle 3d gergi tavan modeline de başvurmaktadır.

Yeni Nesil Gergi Tavan Tasarımları

Gergi tavan modelleri çok çeşitli alternatifleri bulunmaktadır. En bilenen modelleri doğa, çiçek, soyut kavramlar, şehirler, hayvanlar, gökyüzü, ağaçlar, araçlar gibi değişik modelleri bulunmaktadır. Genelde kişinin zevkine uygun olarak tavanı gökyüzü yapan çok fazla kişi bulunmaktadır. İnsanların metropolit şehirde yaşamalarının sonucu olarak evlerinde daha rahat ve daha sakin alan oluşturmak istedikleri için gözü yormayan, insanın içini açan değişik modellere başvurulmaktadır. Ayrıca gergi tavanın avantajlarını sıralamak gerekirse; Gergi tavanlar evinize ya da iş yerinize estetik bir dokunuş sağlamasından kaynaklı huzurlu bir atmosfer yakalamanıza neden olur.

Gergi-Tavangergitavan-modelleriGermetavanistanbul-gergi-tavan3d-gergi-tavan-16 Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır? uncategorized-tr Gergi Tavan Montajı gergi tavan modelleri gergi tavan fiyatları gergi tavan

Bu kadar lüks ve pratik bir estetik harikası gergin tavan sayesinde iç mekân sadece size özgün bir model olacaktır. Bu tür tavanların etrafına tutturulmuş hafif kumaş olan membranlardan oluşmaktadır. Çatlaklar olmadan son derece pürüzsüz yüzeyler, yüzeyin sıvanmasına ve örtünmesi için başka bir malzemeye ihtiyaç duymazlar. Bu gergi tavanlar suya karşı dayanıklı olduğu için, bunun için ek bir korumaya ihtiyaç duymazlar. Bu gergi tavanlar nem ve buhara dayanıklı oldukları için istenildiği takdirde yıkanma özelliğine sahiptir.

Gergi Tavanlar Neden Çok Tercih Edilir?

Gergi tavan ürünlerinin tamamı geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Kesinlikle istenildiği takdirde temizlenme özelliğine sahiptir. Boya ya da kimyasal ürünlere gerek duyulmamaktadır.

İş yerlerinizin, evlerinizin ya da kamusal alanlarınızda gergi tavanları kullanırken kesinlikle kaliteli ürünler seçmeye önem verilmesi gerekir. Bunun yanında sağlığınıza zarar verecek ürünlerden de kaçınmalısınız. Ayrıca gergi tavan modelleri ararken güvenlik, sağlık faktörlerinin yanı sıra uzun süreli sorunsuz kullanma seçeneği, bakım masrafları, sökülüp kolayca takılabilen modeller olmasına da dikkat etmelisiniz. Gergi tavan ürünleri %100 geri dönüşüm ürünleri olduğundan içeriğinde her hangi bir boya gibi zararlı ürünler içermeyen doğa dostu ürünleri kullanılmaktadır. Yangında alev almayan özelliği sayesinde, yangında kendi kendini yok etme özelliğine sahiptir.

Kısa sürede ve pratik bir şekilde sökülüp herhangi bir zarar vermediğinden uzun yıllar boyunca ilk alındığı gibi sade şıklığınızı uzun yıllar korur. Gergi tavanda odalara göre çeşitli olarak renk kombinasyonlarını yansıtma özelliğine sahiptir.

Gergi Tavanlar Evlerde Hangi Alanlarda Kullanılır?

 • Çocuk Odası

Genellikle çocuk odalarında ebeveynler çocuğun cinsiyetine göre renklerle döşenebilmektedir. Mesela kızsa pembe tonların daha hâkim olduğu değişik şekiller yapılmaktadır. Eğer çocuğunuz erkekse buna uygun mavi ve tonlarının hâkim olduğu desenlere öncelik verilmektedir.

 • Yatak Odası

Odada gergi tavandaki önemli konu rahatlamak ve uykuya dalmayı kolaylaştıracak renklerin seçilmesini sağlamaktır. Sabah zinde kalktığınızda ilk göreceğiniz renk ve desenler olduğu için renk seçimi çok önemlidir. Genelde yatak odalarında seçilen kahve, krem tonları ve şeftali tonları seçilmektedir.

 

 • Mutfak

Bu alan enerji depolamalı ve iştahınızı açmalıdır. Bu yüzden genelde kırmızı ve yeşil renkler hakim olmalıdır. Ayrıca seçeceğiniz renklerin mutfakla bütünleşmesine de özen göstermelisiniz.

 • Oturma Odası veya Salon

Genellikle daire veya nerde kullanıyorsanız en büyük alan buraya aittir. Bu alanda günün büyük bir çoğunluğunu burada geçirdiğiniz için seçeceğiniz renklere çok önem vermelisiniz. Burada da kullanmış olduğunuz mobilyalarınıza uygun renkler seçmelisiniz. Koyu renk seçmemeye özen gösterin. Çünkü koyu renkler sizi karamsarlığa iter ve alanınızı boğar.

 • Banyo

Gergi tavanlar artık banyolara da monte edilmeye başlandı. Ancak burada dikkat ediklmesi gereken yer havalandırmaya dikkat etmelisiniz. Renk seçimi yaparken fayanslarınıza uygun renkler seçmeye özen göstermelisiniz.

 • Çalışma Odası veya Ofis

Verimliliği etkinleştirmek için burada parlak renklerden kaçınmalısınız. Genellikle ofislerde mavi veya yeşil seçenek doğru bir seçimdir. Bu renkler hem zinde tutar, hem de daha fazla çalışmanızı sağlamaktadır.

 • Koridor

Bu alanlar büyük bir alana sahip olduğundan genelde bej, krem tonları kullanılmaktadır. Koyu renk seçecekseniz hafif renklerde mobilya seçmelisiniz.

Gergi Tavanların Mekanlara Sunduğu Artılar

Gergi tavan uygulaması tamamen bir iç mimari ürünü olduğu için tamamen mekânın fiziksel özelliklerine bakılarak karar verildiğinden dolayı birçok avantaj sağlamaktadır. Gergi tavan uygulamaları LED ışıkları sayesinde ışık girmeyen alanlara da ışıklandırma sağlamaktadır. Gergi tavanın esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle teknik olarak çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

Tavanlar için kullanmış olduğumuz gergi tavan hangisi olursa olsun gergi tavanlar kolaylıkla temizlenebilir, toz tutmaz, nem ve ısı gibi etkenlerden olumsuz etkilenmezler. Gergi tavanlar hafif ve kolay olması sayesinde kolaylıkla takılıp sökülebilir. Gergi tavanlar ses yalıtımına da fayda sağlayarak hem akustik bir ortam sunar hem de mekânın dışında gelecek olan sesleri engelleme özelliğine sahiptir. Bir diğer özelliği de yanmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Olası bir yangın durumunda eldeki malzemenin imhasına yol açıp, etrafa sıçramasını önlemektedir.

Gergi Tavanların Tercih Edilmesinin En Önemli Nedenleri

Neme karşı dayanıklıdır, bezle silinmesi durumunda yüzeye herhangi bir zarar vermemektedir. Ayrıca gergi tavan hafif olduğundan dolayı montajı da çok basittir. Gergi tavanlar estetiktir, her forma ve yüzeye kullanılabilmektedir. Geniş alan aydınlatmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca buralarda 3D gergi tavan, gizli aydınlatma ve spot ışıklar kullanılan modellerdendir. Gergi tavan sayesinde gözünüze hoş gelmeyen alanlarınız sayesinde düzgün ve pürüzsüz yüzeyler elde edilmektedir. Toz tutmayan özellikleri sayesinde temizliğe ya da herhangi bir bakıma ihtiyaç duyulmamaktadır. İstenilen her türlü plan ve projelerde kullanılmaktadır. Tadilat ve bakım gerektiren durumlarda kolaylıkla sökülüp takılabilmektedir. Isı ve ses yalıtımına katkı sağlamaktadır.

Gergi-Tavangergitavan-modelleriGermetavanistanbul-gergi-tavan3d-gergi-tavan-16 Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır? uncategorized-tr Gergi Tavan Montajı gergi tavan modelleri gergi tavan fiyatları gergi tavan

Bunların dışında dikişsiz gergi tavan modeli de bulunmaktadır. Bu modelde kusursuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Burada kullanılan alan da her bir motif küçücük hücrelere işleme yapılmaktadır. Ancak burada kaliteli malzemeden ziyade profesyonel bir ekibin gergi tavanı yapması önemli olandır. Ne kadar çok tecrübeye sahip kişiler yaparsa o kadar dört dörtlük bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Gergi Tavan Modelleri

Dikişsiz gergi tavanlar genellikle ofis alanı ya da daireler içerisinde yaygınlıkla kullanılan bir metottur. Gergi tavanlar istenilen model seçeneği ile çok kısa zamanda istenilen alana kurulumu yapılabilmektedir.

Gergi tavanları eğer eski veya düzensiz tavan plakalarının sorununu çözmek istiyorsanız öncelikle o alanda onarma işlemine gidilir. Daha sonra tavandaki tüm pürüzsüzlükleri beyaz alçıpenle düzeltip istenilen modeli o alana yapabilirsiniz. Genellikle gergin tavanı hasar, çatlak ya da rutubet lekeli alanlara sahipseniz bunun çözümü gergi tavanla çözülebilir. Bu sistem sayesinde alçı ya da boyaya ihtiyaç duyulmaz. Mobilyalarınızı taşıyıp gün içerisinde yorulmadan çok güzel ve şık bir gergi tavana sahip olabilirsiniz. Bunun için bizim profesyonel ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

3d Geri Tavanlar ve Montajı

3d gergi tavanlar esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde çok uzun bir süre kullanılmaktadır. Boya, tamir ve bakım istemediği için duvarlarınızda rutubete bağlı oluşabilecek leke, sararma, nemlenme ve alçıların dökülmesi gibi sorunlarla karşılaşma riskiniz bulunmamaktadır. 3d gergi tavanlar esnek yapısı sayesinde istediğiniz şekil ve ebatlarda 3 boyutlu olarak tasarladığınız tavanlara oturtulabilmektedir. İster lake kumaş ister ışıklı kumaş istediğiniz her türlü kumaş mevcutlarını bu tavanınıza 3 boyutlu olarak yapabiliriz. 3d tavanlar çok şık ve asil bir yapıya sahiptir. Işıklı olmalarından kaynaklı olarak şaşalı bir görüntüye sahiptir. Bu formları genellikle otellerde ya da AVM’ lerde sıklıkla görebilirsiniz.3d tavanlara yapılan şekil motifleri halkalar, taşlar, dalgalar, piramitler, huniler gibi farklı desen şekilleri mevcuttur. Gergi tavan kumaşını istediğiniz alanda kullanabileceğiniz gibi reklam afişlerinizde de kullanabilmekteyiz.

Dijital Baskı ve Işıklı Dolgu Gergi Tavanlar

Dijital baskılı gergi tavanlarda herhangi bir bozulma ya da renklerinde herhangi bir solma görülmemektedir. Yapıldığı ortamlarda fiziksel bir darbe almadıkları sürece uzun yıllar kullanılma özelliğine sahiptir. Bu dijital baskılı gergi tavanlar yapıldığı alana göre farklı ve çeşitli karakterler kullanılmasına olanak verir.

Gergi-Tavangergitavan-modelleriGermetavanistanbul-gergi-tavan3d-gergi-tavan-16 Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır? uncategorized-tr Gergi Tavan Montajı gergi tavan modelleri gergi tavan fiyatları gergi tavan

Işıklı doku gergi tavanlar gergi tavanın arkasında ışık kaynağı bırakılarak alana derinlik ve aydınlanma olanağı sunar. Renk tasarımlarının kalitesi sayesinde kullanım alanı oluşturulan yere farklı bir bakış açısı ve gözü yormayacak sade bir şıklık sunmaktadır.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Lake gergi tavan lake kumaşları toz ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Lake gergi tavanlar genellikle hamam ve yüzme alanlarında sıklıkla tercih edilir. Havuz tavanları, banyo tavanları, hamamlar ve SPA alanlarında kullanılmaktadır. Lake kumaşların çeşit çeşit farklı model ve özellikleri bulunmaktadır. Bunları çok farklı şekiller yapılabildiği gibi oyma şekiller de yapılmaktadır. Lake gergi tavanların montajı hafif olduğundan dolayı kolaydır. Diğer gergi tavanlara göre fiyatı daha ekonomiktir. Bu gergi tavanın yansıtma özelliğinden dolayı yapıldığı alana ferahlık sağlamaktadır. Bu da uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Kombinasyonlu Gergi Tavan ve Montajı

Bir başka modelimiz de iki renk kombinasyonlu gergi tavanlardır. Bunları da genellikle konut ve iş yerlerinde sıklıkla kullanmaktayız. Bu tavanda en büyük zorluk hangi iki rengin seçileceğidir. Çünkü hangi rengi hangi renkle kombin yaparsak başarılı bir sonuç elde ederiz. Aynı rengin farklı tonlarını seçebiliriz. Mesela mavi, maviye yakın yeşil ve yeşil renkleriyle kombin oluşturulabilir. Aynı rengin farklı renk skalasıyla da bu kombini oluşturmak mümkündür. Usta bir işçilik ile kolayca monte edebildiğimiz bir gergi tavan tasarımıdır.

Son olarak gergi tavan pürüzlü ya da hoşunuza gitmeyen alanlarda kullanıldığında istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Ancak maliyeti biraz yüksektir. Kesinlikle güvenli bir üründür. Herhangi bir yangın çıkması halinde kendini koruyup, etrafa sıçramasını önlemektedir. Isı ve ses karşı duyarlı olduğundan dolayı da çoğu yer ısı ve ses yalıtımı yaptırmak yerine gergi tavan modelini seçmektedir.

أعمالنا لشهر أبريل

فيديو توضيحي للأسقف الفرنسية

الاسقف الفرنسية (المشدودة) هو عبارة عن نسيج من البي في سي قابل للشد تحت درجة حرارة معينة, ويشد من الحائط الى الحائط, يصنع حسب الطلب من حيث المساحة والشكل أي التصميم, ويعلق بمسارات ألمينيوم مثبتة بالحوائط.

هذه الاسقف الفرنسية ممكن تغني عن الجبس أو تكون مكمله له حسب الأذواق المختلفةلأن لها أشكال وألوان كثيرة تعتمد على ذوق الشخص.

تتركب من مواد وتركيبات خاصة صممت لتقاوم عوامل البيئة ولتأتي بتصاميم خيالية

المواصفات:

الأشكال والألوان المتعددة وحرية التصميم بحيث تستوحي أو تصمم أي شكل تريده

أنها ضد الماء, يعني اذا كان السقف يمر من خلاله الماء فلا داعي للخوف بأن يكون إمكانية التركيب بدون تضرر الأثاث اي اذا كان الأثاث موجود فلا داعي لتغطيه أو إبعاده

ضمان الشركات للأسقف  الفرنسية يكون حوالي 20 سنة أو 10 سنوات

أما بالنسبة لتركيب الأسقف الفرنسية:

قد يستغرق تركيب الأسقف الفرنسية من 3 الى 5 أيام على حسب تعقيد التصميم والشكل

بالإضافة الى إمكانية نقله من منزل لأخر بحال تنقل صاحب المنزل

للمزيد من المعلومات حول الاسقف الفرنسية :
00905335209129 / 00905382377772
Whatsapp : 00905335209129

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Modelleri son dönemlerde oldukça moda olan, bulunduğu ortamı daha fazla şık gösteren dilediğiniz her forma giren ev aksesuarlarıdır. Gergi tavan sistemlerinin sıra dışı bir yapısı söz konusudur. Isıtılarak rahatlıkla dilediğiniz model ve desene uyum sağlar. Farklı renk ve desenler tercih edilebilir.

İster sade isterseniz de çeşitli renk seçeneklerinden bir tanesini de kullanabilirsiniz. Bu renkli gergi tavanlar çeşitli renk ve dokuların ısıtılması ile ortaya çıkıyor. Gergi tavanlar gerilerek istediğiniz noktaya monte ediliyor. Gergi tavanlar geçmişten bugüne dek varlığını koruyan ve gelişen teknoloji sayesinde kendine değer katarak kendini geliştirmiş olan bir sistemdir. Gergi tavanlar söylenene göre dünya üzerinde tavana uygulanan ilk özel dekorasyon olarak biliniyor.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Nerelerde Uygulanır?

Büyük ilçe küçük ilçe demeden her noktada uygulama yapılabilen ve son zamanlarda gittiğiniz her noktada karşılaştığınız bu gergi tavanlar çağdaş ve estetik görünümde en önemli noktayı oluşturur.

Gergi tavanlar ışıklı olmasından dolayı da ortamın görüntü kalitesini anında değiştirir. Şık ve modern bir görünümde aranılan aksesuar modeli olan bu tavanlar önemli bir değer oluşturur. Sizlerde gergi tavan yaptırarak ortamınızın daha güzel bir görüntüye kavuşmasını istiyorsanız bu uygulamayı her noktada kullanabilirsiniz.

Gergi Tavan Şekilleri Nelerdir?

Gergi tavanlar, kullanım açısından sıklıkla tercih edilmesinden dolayı herkesin zevkine hitap eden, herkesin zevki ile bağdaşan modelleri ön plana çıkararak dilediğiniz her yerde istediğiniz şekilleri yansıtmanıza olanak sağlar. Sizler hangi şekli içeren gergi tavan isterseniz ona yönelik tavan yaptırarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gergi tavan şekilleri bakımından en fazla tercih edilen şekiller arasında şunlar yer alıyor;

Lokanta ve otel gibi halka açık alanlarda kullanım oranı çok fazla olan gergi tavanlar bu gibi noktalarda genel olarak düz gergi tavan şekli tercih ediliyor. Çoğu zaman boydan boya kaplı olarak düz bir şekilde monte edilen bu gergi tavanlar lokanta ve otel gibi alanlarda oldukça şık durarak gelen misafirleri karşılıyor.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, gökyüzü

Halka Açık Mekânlarda Hangi Model Kullanılır?

Çoğu zaman halka açık mekânlarda diğer yerlerden daha farklı olmak adına düz gergi tavan yerine dairesel, geometrik şekilleri olan modeller de tercih edilebiliyor.

Bulunulan ortamı daha farklı bir şekle sokmak çeşitli geometrik şekli yansıtarak güzel bir ortam yaratmak için geometrik şekilli gergi tavanları tercih ederek kullanabilirsiniz.

Geometrik şekil, düz ya da daire şekli istemeyen daha sıra dışı bir model düşünenler için uygulanan tonoz ve kubbe desenli gergi tavanlarda kullanılıyor. Her zevke hitap eden model, desen ve şekilleri ile gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman istediğiniz gibi seçmiş olduğunuz modeli yaptırabilirsiniz.

Şık Bir Ortam İçin Gergi Tavan Kullanın

Gergi tavanlar yapı gereği esnek bir malzemeden meydana gelmesinden dolayı her şekle ve forma rahatlıkla girerek daha şık bir ortam yaratmanıza imkân sağlar. Bu esneklik dilediğiniz modeli ve özgün tasarımı kullanmanıza fayda sağlayarak kaliteli bir dekorasyon hizmeti sunar. Evinizde, işyerinizde, ofisinizde, dilediğiniz ve istediğiniz her noktada bu hizmeti alarak faydalanabilirsiniz.

Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavanlar, özellikleri bakımından oldukça faydalı ve gergi tavan yaptıranlara karşı herhangi bir uğraştırıcı etkisi yoktur. Tam tersine hiçbir şekilde gergi tavanın çeşitli bakımı, montajı ve benzeri gibi durumları ile uğraşmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Gergi tavanların kendine has özellikleri şu şekildedir;

Gergi tavan yapısı gereği esnek bir malzemeden meydana geldiğinden dolayı hem kullanım hem de yapım aşaması oldukça kolaydır. Dilediğiniz şekle kolaylıkla girerek istediğiniz her modele uyum sağlar. Bu esneklik sayesinde boyut olarak da dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.

Esnek bir malzemeden meydana gelmesinin bir diğer avantajı ise deformasyonlara karşı korunaklı olmasıdır. Bu korunak sayesinde yırtılma ve aşınma gibi problemler yaşanmaz.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Sorunsuz Bir Gergi Tavan Kullanabilirsiniz

Yırtılma gibi problemler yaşanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üzerine herhangi bir ağırlık geldiği zamanda kesinlikle şekli bozulmaz. Bu gibi problemlerden etkilenmez. Özellikle evinde çocuk olanların sıklıkla düşündüğü durumlardan birisi olan bu düşünceyi aklınızdan silebilirsiniz.

Renkli bir gergi tavan modeli tercih etmek isterseniz dilediğiniz renkte olan modeli tercih edebilirsiniz. Renkli gergi tavanların kullanımlarında herhangi bir renkte solma durumu yaşanmaz. Aradan birkaç yılda geçmiş olsa aynı renk ve aynı canlılık devam edecektir. Renkli gergi tavan yaptırmak isteyen kişiler hiç düşünmeden yaptırabilir.

Gergi Tavanlar Garanti Kapsamındadır

Garanti kapsamında yer alan bir ürün olmasından dolayı gergi tavan üzerinde yaşayacağınız en ufak problemde gergi tavanı yaptırmış olduğunuz firma ile görüşerek garanti kapsamına giren noktalar ile alakalı olarak yaşadığınız problemi çözüme kavuşturabilirsiniz. Her türlü soru ve görüşlerinizi direkt olarak firma ile görüşerek halledebilirsiniz.

Bulunduğunuz ev içerisinde nem gibi problemler var ise gergi tavanlar nem gibi problemden etkilenmez. Şeklinde ya da dokusunda herhangi bir bozulma yaşanmaz. En üst katta oturan kişiler için çatı akması ya da duvardan gelen su sızıntısı gibi durumlarda gergi tavanlar kesinlikle etkilenmez. Herhangi bir sarsıntı durumlarında yapısı gereği gergi tavanlarda çatlama yaşanmaz.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri Türkbayrağı

Alev Almaz Yapısı İle Felaketten Etkilenmez

Aynı zamanda çeşitli ev içi felaket durumlarında alev almaz bir yapısı mevcuttur. Alev almazlık özelliği Avrupa’da B1 sertifikası ile tescillenmiştir.

Uzun yıllar kullanıma uygun olarak dizayn edilen gergi tavanlar ne kadar kullanırsanız kullanın bir o kadar dayanıklıdır. Herhangi bir boya gerektirmeden ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

İçerisine yerleştirilebilen spot ışıklar sayesinde yaptırılan ortamı anında daha sakin ve dingin bir ortama dönüştürür. Ev içerisinde bir gergi tavan yaptırıyor iseniz içerisine spot ışıkta ekleterek odanızda dinlenme keyfi yaparak gün içerisinde ki yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Işık rengi olarak beyaz ya da sarı tonda ki renkleri tercih edebilirsiniz.

Hijyenik Bir Tavan Yapısı Sunuyor

Sürekli olarak aynı ortamdan sıkılan insanlar için tekrardan sökülüp monte edilebilme özelliği sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen bir durumdur. Yaptırdığınız gergi tavan noktasında dilerseniz gergi tavanı sökerek düz bir tavan kullanabilirsiniz. Dilerseniz de tekrardan gergi tavan monte ederek kullanabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde montaj uygulaması yapılır. Montaj sırasında yaptırılan yerde tadilat gerektirebilecek herhangi bir durum yaşanmaz. Gün içerisinde montaj yapılıp kullanıma başlanabilir.

Hijyenik bir yapısı vardır. Üzerinde toz ve kir barındırmaz. Dilerseniz tekrardan söküp monte edebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde sıkıldığınız zaman çıkararak evinizin, işyerinizin eski haline kavuşmasını sağlayabilirsiniz. 15 yıl boyunca garanti kapsamında yer alan bir aksesuar ürünüdür.

Enerji Tasarrufu Sağlayabilirsiniz

Gergi tavanın içerisinde ışık bulunmasından dolayı enerji tasarrufu da sağlayarak elektrik maliyetlerinizi en aza indirerek özellikle kış ayları geldiği zaman normal ışık yakmak yerine içerisinde bulunan spot ışıkları kullanabilirsiniz.

Ortam olarak da daha rahat edebileceğiniz bir ortama zemin hazırlayabilirsiniz. Oldukça hafiftir. Kendiniz montajlama işlemi yaparsanız kolaylıkla kaldırıp indirebilirsiniz. Dilerseniz içerisinde ki spot ışıklara ek olarak ankastre aydınlatma armatürlerini de koyabilirsiniz. Üzerine UV resim baskısı yapılmasından dolayı farklı bir model de tercih edebilirsiniz.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev içerisinde bir gergi tavan yaptıracaksanız eğer aklınıza gelebilecek ilk sorulardan bir tanesi de bu gergi tavanların temizliğinin ne şekilde olacağı sorusudur. Gergi tavan yaptırıp kendine ekstra bir iş çıkarmak istemeyen kişiler bu gibi araştırmalar yaparak gergi tavan yaptırıp ya da yaptırmama kararı alıyor.

Ancak gergi tavanların özel olarak bir temizlenme gereksinimine ihtiyaç duymamasından dolayı yaptırma kararı çoğunlukla alınıyor. Gergi tavanları her zaman temizlemenize gerek kalmadan nemli bir bez ile haftalık temizliğinizi yaptığınız esnada direkt olarak silebilirsiniz.

Özel bir deterjan ya da temizlik malzemesi kullanmanıza gerek kalmaz. Duru bir su ile temizlenme özelliği sayesinde çok sevilen gergi tavanlar evinize şıklık katacak. Modern bir ev sahibi olmak için mutlaka gergi tavanları evinizin bir noktasında eklemenizde fayda vardır.

Gergi Tavan Kullanım Alanları Nelerdir?

Gergi tavanlar aydınlatma ve aksesuar bölümleri arasında en sık kullanılan dekorasyon ürünlerinden bir tanesi haline gelerek çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Her zaman için şıklığa önem veren ve farklı bir ortam yaratmayı düşleyen insanlar için öncelik olarak değerlendirmesi ve yapılacak listesine gergi tavanı eklemesinde fayda vardır.

Gergi tavanlar hem kullanım açısından kolay hem de şık bir görünüm yaratmada en önemli etkendir. Kullanım alanları zaman geçtikçe artarak devam etmektedir.

Halka Açık Firmaların Mutlaka Yaptırması Gerekir

Öncelik olarak halka hizmet veren ve hizmet sektöründe yer alan çeşitli firmaların gergi tavan kullanmasında fayda vardır. Özellikle otel işletmeleri her yıl binlerce turist ve vatandaşlarını ağırlıyor. Müşteri memnuniyetinin çok yüksek olması gerektiğinden dolayı gelen misafirlere daha iyi bir ortam hazırlamak için gergi tavan yaptırarak farklı bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Otelin restoran kısmına diğer yerlerden farklı olarak manzara modeli olan gergi tavanları kullanarak ışıklandırması ile de ortamı daha loş bir hale getirebilirsiniz. Ev içerisinde kullanım oranı da artan gergi tavanları ister salonunuzda, ister çocuk odasında, ister mutfakta, isterseniz de banyonuzda kullanabilirsiniz. Çeşitli özel hastanelerde de kullanılabilen gergi tavanlar şık bir ortamın hazırlanmasında en önemli basamak oluyor.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gökyüzü Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan İçin Hangi Modeller Ön Plandadır

Gergi tavan modelleri yaptıracak olan kişiler tarafından en kararsız kalınan noktadır. Dilediğiniz her model ve çeşit yapılabilmesinden dolayı hangi modeli yaptıracağınız, ya da şeklinin ne olacağı, renkli veyahut sade bir gergi tavan mı tercih edeceğiniz oldukça önemli bir noktadır.

Öncelik olarak gergi tavan modeli seçerken sizler ne tarz bir modelden hoşlanıyorsanız ona uygun bir model seçmeniz gerekir örnek olarak gösterilecek olur ise sade ve soft renkler severler için renkli gergi tavan modellerine bakmak kafanızın karışmasına neden olacaktır. Bu nedenle renkli olan gergi tavanları eleyerek sadece sade ve soft renkli modellere bakabilirsiniz.

Renkli Bir Model Yaptırabilirsiniz

Geometrik şekil kullanmak isteyen kişiler için dalga görünümü veren ortalarına ışık yerleştirilebilen renk olarak mavi, beyaz, pembe tarzda renk kullanılan gergi tavan modeli genel olarak otel girişlerinde ve plazalarda kullanılan bu model bulunulan alanın şık ve sade bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Büyük ofis içlerinde ki odalarda da gergi tavan kullanımına yer açılan ve daha rahat bir ışıklandırma sayesinde dinlenmenize yardımcı olan gergi tavanı daire şeklinde mobilya rengi yaptırarak etrafına uzunlamasına ışık görüntüsü yaptırarak ortamın loş olmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün Salonlarında Mutlaka Kullanın

Düğün salonlarında sürekli olarak direk sirkülâsyonu olmasından dolayı düz ve sade olduğunda kötü bir görünüm sergileyebilir. Bu yüzden düğün salonu işletiyor iseniz düğün salonlarında ki direklerin üzerine gergi tavan yaptırabilirsiniz. Ortama ayrı bir hava katarak düğün salonlarının görünümünü değiştirebilirsiniz.

Evlerde de sıklıkla kullanılan gergi tavanlar model açısından oldukça zengindir. Renkli bir kişiliğiniz var ve evinize bu renkli kişiliğinizi taşımak istiyorsanız renkli gergi tavan modeli tercih edebilirsiniz. Evin salon kısımlarında, sürekli vakit geçirdiğiniz alana yaptırabilirsiniz. İster beyaz, ister mavi ister mor gibi zarif bir gergi tavan yaptırabilirsiniz. Bu modeller çoğu kişi tarafından tercih edilen ve aynı zamanda risksiz bir modeldir.

Manzara Severler İçin Vazgeçilmez Bir Aksesuar

Gergi tavan modelleri arasında manzara severler ve bu manzarayı ev içerisinde sürekli görmek isteyen insanlar için deniz manzarası olan bir model tercih ederek kendinize dinlenme alanı yaratabilirsiniz. İçerisinde loş bir ortam yaratıldığı için hem deniz manzarasını izleyip hem de loş bir ortam yaratıp işten eve geldiğiniz zaman bu manzara eşliğinde dinlenebilirsiniz.

Deniz manzarası dışında tercih edebileceğiniz farklı bir model ise çiçek, orman ve benzeri modellerdir. Her çeşit renk ve desen yapılabilir. Çiçek rengi olarak pembe, turuncu, sarı renklerini yaptırarak cıvıl cıvıl bir ortam yaratabilirsiniz. Salon dışında mutfaklarınızda da gergi tavan modernliğini yaşatmak isterseniz ufak bir noktaya yaptırabilirsiniz.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Manzara Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Mutfağınızda Ayrı Bir Şekilde Dekore Edebilirsiniz

Boydan boya yaptırmanıza gerek kalmadan yemek masanızın hemen üst tarafına gergi tavan ekletebilirsiniz. Mutfak içerisinde dilerseniz meyve içeren bir gergi tavan yaptırabilir ya da yemek yenileceğinden dolayı daha sade ve soft bir model tercih edebilirsiniz. Geometrik desenli bir çiçek modeli tercih ederek tatlı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu çiçeklerin yapraklarından ve orta kısmından da bir ışık ekleterek farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Mutfağınızın görüntüsü anında değişim gösterecek ve diğer odalarınızdan farkını kendiniz de direkt olarak anlayabilirsiniz. Banyolarda, hamamlarda, sauna gibi noktalarda kullanılan gergi tavanları evde ki banyonuza yaptıracaksanız eğer su damlası modelini tercih edebilirsiniz. Duşa kabinin hemen üst tarafına su damlası modeli yapabilirsiniz.

Banyonuzun Havasını Ve Görünümünü Değiştirin

Banyo da kullanılan gergi tavanlar genel olarak mavi renkli olan modellerdir. Banyo üzerinde gerçekten bir su damlası varmış gibi izlenim bırakır. Bunun dışında ise balık görünümü veren bir gergi tavan yaptırabilirsiniz.

Bu iki model banyo da çok fazla kullanılan modeller arasında ilk sırada yer alıyor. Gergi tavanlar yapısı gereği hem ışık hem de mekân içerisine ses ve ısı yalıtımı sağlamasından dolayı çeşitli kültür merkezleri içerisinde, sinema salonlarının girişinde, tiyatro yapılan noktalarda, büyük toplantı salonlarında, eğlence mekânları gibi noktalarda kullanılıyor.

En Önemli Özelliği Gün Işığı Özelliği

Aynı zamanda en önemli özellikleri arasında yer alan gün ışığı sağlama özelliğinden dolayı güneş ışığını hiç görmeyen bina ve bodrum katlarında kullanarak bu gibi noktalara gün ışığı ferahlığı getirebilirsiniz.

Gergi tavanın etrafa yaymış olduğu ışıklar oldukça parlak ve güzel ışıklardır. Bu gibi ışıklar fotoğraf kalitesini de artırmasından dolayı fotoğraf stüdyoları içerisinde, reklam işleri ile uğraşan şirketlerde kullanılıyor. Nem ve su gibi durumlardan etkilenmemesi çeşitli havuz, SPA gibi mekânlarda kullanılmasına olanak sağlıyor. Sağlığa zararlı herhangi bir etkisi olmamasından dolayı, toz tutmaz özelliği de göz önüne alınarak hastane odalarının içerisinde de kullanılıyor. Gergi tavanlara dilerseniz farklı baskılarda yaptırabilirsiniz.

Gergi Tavan Baskıları Nelerdir?

Bu baskılar lake baskılı gergi tavan, transparan baskılı gergi tavan, saten gergi tavan, süet gergi tavan ve mat gergi tavan gibi baskılar yapılabiliyor. Aydınlatma armatürleri ile birleştiği zaman ortamın havasını değiştirecek olan gergi tavanları kullandıkça çok seveceksiniz.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Düğün Salonu Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman hangi alana gergi tavan yaptıracağınız yaptıracak olduğunuz firmaya bildirmeniz gerekir. Bu bildirim yapıldıktan sonra da gergi tavan yapılacak olan noktaya yetkililer gelerek tavanın üzerinde çizimler yapar.

Henüz gergi tavan modeli seçmeyip firma geldiği zaman onlardan yardım almak isterseniz geldikleri zaman yanlarında bulunan kartelâdan destek alarak orada model seçimi yapabilirsiniz. Yaptığınız seçim doğrultusunda tavanın ölçüsü alınır ve bu ölçüler doğrultusunda uygulama yapılacak olan noktaya tam kalıp olarak yerleştirilebilmesi için imalathane de alınan ölçülere göre kesim işlemi yapılır.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri İstanbul

Kesim İşlemleri Nasıl Yapılır? Süresi Ne Kadardır?

Bu kesim işlemleri işinde profesyonel kişiler tarafından yapılarak milimetrelik bir kesimi en iyi şekilde inceleyerek yaparlar. Kesim işleminde kullanılan yüksek frekanslı kaynak makineleri ile gergi tavanınız hazırlanır.

Dikim işlemleri de bu kaynaklar sayesinde yerine oturtulur. Sizlerden alınan ölçüme göre hazırlanan gergi tavanlar evinizde lazer yardımı ile montaj yapılır. Hazır bulunan gergi tavanlar ısıtılarak tavanınıza monte edilir. Bu montajlama işlemi 1 ila 3 saat arasında değişkenlik göstererek kullanıma hazır hale getirilir.

Gergi Tavan Malzemeleri Nelerdir?

Gergi tavanların esnek malzemeden meydana gelmiş olması, su ve nemden etkilenmemesi, kırılma dökülme yaşanmaması gibi birçok özelliği mevcuttur. Bu nedenle gergi tavanın neyden meydana geldiği merak konusudur.

Gergi tavan yapım aşamasında kullanılan malzemeler şu şekildedir; Alüminyum profil, Alüminyum bant, Kumaştan meydana gelerek bu gibi özelliklerin bir arada olmasına olanak sağlar. Rahat bir kullanış sağlayarak, temizliği bile kolay hale getiren gergi tavan malzemeleri 3 üründen oluşur.

Gökyüzü Gergi Tavanlar En Sık Kullanılan Modellerdir

Gökyüzü gergi tavanları ortama ayrı bir hava kattığından ve farklı durduğundan dolayı, farklı bir ışık atmosferi sağlaması loş bir ortam yaratmasından dolayı model olarak tercih edilir. Evine bahar getirmek isteyenler için bulutların arasından sızan çiçek desenini yaptırabilirsiniz.

Çocuk odası için gökyüzü simgesinin üzerine çocukların seveceği türden bir uçak ekleyebilirsiniz. Böylelikle çocuklar gece uyuduğu zaman gece lambası görevi görebilir. Dünyadan manzaralar da yaptırılan modeller arasında yer alan Paris eyfel kulesi manzarasını yaptırabilirsiniz. Bu gökyüzü modelleri hem içinizi ferahlatacak hem de rahatlatmanıza olanak sağlayacaktır.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

3dGergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Kullanmanın Ayrıcalığı

Gergi tavan avantajları arasında en büyük avantaj sürekli olarak aynı ortamda bulunan insanların daha farklı bir ortam yaratması ve bulunduğu ortamdan sıkılmaması adına bu gergi tavanı yaptırarak kullanabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde bulunan çeşitli eşyalardan sıkılma süresi 1 ila 2 yıl arasındadır.

Eşya değiştirip fazla maliyet çıkarmamak adına dilediğiniz ve seçmiş olduğunuz bir noktaya yaptırarak eşya değiştirme derdinden de kurtulabilirsiniz. Hem de ev içerisinde ki klasik aydınlatma ürünleri de kaldırarak fazlalık yaratan o ışıkları yok ederek sadece gergi tavanların ışıklarını kullanabilirsiniz.

Kötü Tavan Görüntüsünü Yok Edin

Aynı zamanda tavanda meydana gelen hasarlı, kötü, dökük bir görüntü var ise bu görüntü ancak bir gergi tavan yaptırılarak kapanabilir. Eski bir ev almış olduğunuz zaman kendi eviniz de kötü ve bozuk bir görüntü olmamasını istediğinizden dolayı bu gibi ağır görüntülerin kamufle edilmesinde destek sağlar.

Kamufle edilen bu nokta normal tavandan daha şık bir görünüme kavuşur. Pratik bir şekilde bu duruma çözüm bulup bu dertten kendinizi kurtarabilirsiniz. Gergi tavanlar görünüm olarak da estetik bir yapıya sahiptir. Olağanüstü bir görünüm sergilemenize neden olur.

Maliyetlerinizi Düşürün

Klasik bir asma tavanı daha fazla maliyete kendi evinize yaptırmak yerine diğer evlerden farkını da ortaya koyarak seçiminizi gergi tavandan yana kullanabilirsiniz. Bir asma tavan yaptırmak hem maliyet hem de zaman açısından sıkıntı yaratabilir.

Gergi tavanın zahmetsiz ve herhangi bir zaman almadığından dolayı aynı gün içerisinde teslim edilerek kullanabilme şansınız vardır. Ekstra olarak ses ve yalıtım sağlamasından dolayı sırf bunun için bile gergi tavan yaptırılarak kullanılabilir.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

cafe decoration lighting, modern cafe, stretch ceiling, barrisol

Gergi Tavan Avantajlarından Bazıları Şu Şekildedir

Hızlı bir döşeme sistemi olmasından dolayı bu hızlı döşeme sizlerin zamanını almaz. 1 ila 3 saat arasında bir zaman diliminde sizlerin evlerine yapılır.

Farklı renk ve modeller sizlerin isteğine göre dizayn edilir. İster renkli bir gergi tavan isterseniz de sade model tercihinde bulunabilirsiniz. Renk çeşitliliği açısından oldukça zengindir. Aklınıza gelebilecek her renk yapılır.

Evinizin içerisinde yuvarlak kirişli tavanlar var ise bu tavanlara da kolaylıkla uyum sağlanır.

Hayalinizde olan bir tasarım modeli var ise bu tasarım modelini rahatlıkla anlaşmış olduğunuz firmaya uygulayabilirsiniz.

Bakım ve boya gerektirmediğinden dolayı istediğiniz her noktaya yaptırabilirsiniz. Mutfak, banyo, salon, çocuk odası, ev giriş noktası gibi alanlarda seçim yaparak kullanabilirsiniz.

Özel olarak ısıtma ve yalıtım sistemi vardır. Kış aylarında bu gibi ısıtmalar sizlerin işine yarayabilir.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri3d

Gergi Tavan Fiyatları Nelerdir?

Gergi tavan fiyatları yapılacak olan modele, yaptırılacak olan yerin büyüklüğüne ve renkli ya da sade olan noktalara göre değişkenlik gösterebilir. Herkesin bütçesine uyum sağlayan fiyat politikası olan gergi tavanlar isteyen herkesin bütçesine göre yaptırılabilir.

Gergi tavan fiyatlarını belirlenirken montaj işlemlerinin firma tarafından yapılıp yapılmayacağı bilgisi verildiği zaman fiyatlar montaj dâhil ya da montajsız olarak belirlenerek sizlere sunulur. Montajlı bir uygulama tercih ettiyseniz bu uygulama için alanın ne kadar büyük olduğu belirlenir. Bu büyüklüğe göre montajlama fiyat teklifi sizlere sunulur.

Şehir Dışına Gönderim Yapılıyor

Eğer gergi tavan yaptıracak olan kişi şehir dışında ikamet ediyor ise montajsız bir fiyat teklifi sizlere sunulur. Şehir dışına gönderilen gergi tavanların kargo masrafları gergi tavan yaptıracak olan kişi tarafından karşılanır. Montajlama işlemi kolay olduğundan dolayı dilerseniz direkt olarak kendinizde montajlama yapabilirsiniz.

Neden Gergi Tavan Yaptırılmalıdır?

Gergi tavan yaptırılmadan önce gergi tavanın modeline karar verdikten sonra kendi tarzınızı yansıtacağınız bir model tercih ettiğiniz zaman oldukça ferah ve rahat bir görüntü elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda işletme sahibi iseniz gelen kişiler için daha loş daha dingin bir ortam yaratmak için gergi tavan yaptırabilirsiniz.

Bulunduğu ortamı daha şık ve modern bir konuma getiren gergi tavanlar çeşitli ve ünlü restoranlarda da kullanıma açıktır. Restorana girdiğiniz zaman ferah bir ortamın sizleri karşılamasını istiyorsanız bu gergi tavanları hiç düşünmeden yaptırabilirsiniz. Çeşitli kusurların kapatılmasına ve görünmemesi hususunda büyük etkisi olan gergi tavanlar asma tavan görüntüsünü rafa kaldırmak için kullanılır.

Gergi-Tavan-Gergi-Tavan-Modelleri-1-1-1500x844 Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan yeni gergi tavan modelleri modern gergi tavan istanbul gergi tavan gergi tavan modelleri gergi tavan 3d gergi tavan

istanbul Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri

Işıkları İle Dinlenmenize Fayda Sağlar

Spot ışıklar sayesinde gün içerisinde yorulduğunuz zaman yaptırdığınız noktaya gelerek hem tavanı izleyebilir hem de spot ışık sayesinde rahatlayabilirsiniz. Gergi tavan yapımında kullanılan malzemeler tamamen geri dönüşüme uygun malzemeden meydana gelir. Tam anlamıyla çevre dostudur.

Siz gergi tavanı kullanmak istemiyorsanız da dilerseniz tekrardan sökerek daha sonrasında montajlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Binlerce model ve desen çeşitliliği bulunur. Bu desen çeşitliliği sayesinde istediğiniz her modelin rahat bir şekilde uygulanmasına olanak sağlanır. Aynı ev modellerinden sıkılan ve farklı bir aksesuar eklettirmek isteyen insanların en baş tercih ettiği ürün bu üründür.

Son zamanlarda çeşitli evlerin banyolarında kullanılan bu ürünler küçük bir banyonun daha farklı bir görünüm elde etmesini sağlar. Aynı zamanda kullandığınız modele göre daha büyük bir ortam yaratılmasına da fayda sağlayan gergi tavanları ufak bir noktaya da uygulayabilmenizden dilerseniz deneme yaparak kullanabilirsiniz.

انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية

انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية


اصبحت الان الاسقف الفرنسية بين يديكم يمكنكم الحصول علئ الاسقف الفرنسية اينما كنتم وفي جميع البلدان فبعد عدة اعمال قمنا بها في دول الخليج وخاصة والسعودية والكويت

قررنا توسع عملنا في هذه الدول ليكون بامكانكم الحصول علئ الاسقف المشدودة باسهل الطرق واقل الاسعار

فنحن مستعدين للقدوم وتركيب الاسقف الفرنسية في جميع المحافظات مع فريقنا المختص

وايضا يمكننا مساعدتكم في تعلم طريقة فك وتركيبا الاسقف وقياس الابعاد ولمن يريد .

يمكننا مساعدتكم في الحصول علئ المعدات وفيما يلي شرح مفصل عن هذه الاسقف

ما هي الاسقف الفرنسية المشدودة

هي عبارة عن نسيج مصنع بطريقة خاصة تعطيه امكانيات عالية لمقاومة التحمل وليصبح قابل للشد باستخدام الحرارة

ويمكن الطباعة عليه او تصميم اي شكل ولديه العديد من الميزات التي تجذب الناس لاستخدامه

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف الفرنسية_الاسقف المشدودة_قماش الاسقف الفرنسية_قماش بي في سي_ماهي الاسقف الفرنسية_ميزات الاسقف المشدودة

من اهم ميزات الاسقف الفرنسية

سهولة تركيب


يمكن تركيب الاسقف المشدودة بوقت قصير لا يتجاوز الساعتين وقد تحتاج حوالي خمس ساعات لتركيب الاشكال المعقدة

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف الفرنسية_الاسقف المشدودة_تركيب الاسقف المشدودة_ميزات الاسقف المشدودة  _ماهي الاسقف الفرنسية

الأمان
فهي لا تحترق ولا تنتج مواد سامة عند حدوث حريق فهو مطابق لجميع معايير الامان الدولية

 

الاسقف الفرنسية تؤمن الحماية ضد التسرب

بحيث لا يسمح للتسرب ويحفظ المياه دون حدوث اي تلف ويمكن ببساطة تنظيفه واعادته للحالة الاصلية

انواع الاسقف الفرنسية


ويمكن تصنيف هذه الوان الئ ثلاثة انواع رئيسية

الاسقف الفرنسية الشفافة : هي ذات اللون الابيض او نصف الشفاف وهو يعتمد في الغالب علئ الاضواء الخلفية يمكن تشكيله بمختلف الاشكال

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف الفرنسية_الاسقف المشدودة_الديكور التركي_الديكور العثماني_الديكور المغربي_الديكور الفرنسي_ديكورات حديثة_ديكور_احدث تصاميم الديكور_ديكورات فنادق_ديكورات صالونات اعراس_فنادق_مقاهي_صالات افراح_صالونات تجميل_كافيه_تصاميم بيوت _تصاميم منازل

الاسقف العاكسة :هي ذات اللون الواحد غالبا ما يكون الاسود العاكس الذي يعطي جوا ساحرا في المساء وانعكاس وجمال الديكور في النهار لطبيعته القريبة من المرايا

ايضا يوجد العديد من الالوان التي يمكن استخدامها مثل الاحمر والازرق

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف المشدودة_الديكور التركي_الديكور العثماني_الديكور المغربي_الديكور الفرنسي_ديكورات حديثة_ديكور_احدث تصاميم الديكور_ديكورات فنادق_ديكورات صالونات اعراس_فنادق_مقاهي_صالات افراح_صالونات تجميل_كافيه_تصاميم بيوت _تصاميم منازل

الاسقف الفرنسية المطبوعة :هي الاسقف التي تتم الطباعة عليها اي رسم او شعار او اي صورة التقطها بعدستك

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاضاءة


حيث تعتبر الاضاءة من اهم ما يميز هذه الاسقف لانها تزيد من جمال هذه الاسقف ويمكن التحكم بحجم الاضاءة وعددها حسب الرغبة

 

طريقة تركيب الاسقف الفرنسية

يتم تحديد أماكن التركيب سواء على الجدران او الاسقف ثم تثبت بروفيلات الالمنيوم علئ طول الجدار و يوجد عدة انواع للبروفيلات

يكون السقف قد تم تجهيزه بالورشة حسب الشكل والمقاس المطلوب ويتم تعليق الفتيل او ما يسمئ harpoon عن طريق الة خاصة

يعلق السقف من الزوايا اولا ثم تأخذ مسافات ثابتة بين الزوايا يتم تثبيته فيها ثم يثبت كامل السقف وذلك بادخال حافة السقف المشدود في قطاع التثبيت

يمكنك مشاهدة اهم ادوات التركيب من خلال هذا المقال

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف الفرنسية_الاسقف المشدودة_تركيب الاسقف المشدودة_ميزات الاسقف الفرنسية_ماهي الاسقف المشدودة

 

يكون السقف مرتخيا . ثم يتم معاملته بواسطة مصدر للهواء الحار .. فنجد بان السقف قد بدأ ينشد من جميع الاتجاهات حتى يعطينا الشكل النهائي

-الفرنسية_الاسقف-المشدودة_قماش-الاسقف-الفرنسية_قماش-بي-في-سي_ماهي-الاسقف-الفرنسية_ميزات-الاسقف-الفرنسية-750x684 انواع الاسقف الفرنسية _ طريقة تركيب الاسقف الفرنسية uncategorized-tr

الاسقف الفرنسية_الاسقف المشدودة_ادوات تركيب الاسقف الفرنسية_ميزات الاسقف الفرنسية_ماهي الاسقف الفرنسية


للمزيد من المعلومات يمكنم التواصل معنا على الارقام التالية :
00905335209129 / 00905382377772
Whatsapp : 00905335209129

Stretch Ceiling Models | Gergi Tavan Uygulamasında Garantili Hizmet Anlayışı

Gergi Tavan Uygulamasında Garantili Hizmet Anlayışı

Son yıllarda büyük beğeni gören ve birçok yaşam alanında tercih edilen İstanbul gergi tavan modelleri oldukça kullanışlıdır. İsteğe göre üretilen bu ürünlerin özelliklerine baktığımızda da uzun süre kullanım ömrü ve kolay temizlenebilme özelliği ile dikkat çekmektedir. İstanbul gergi tavan hizmetini sunan güvenilir firmalar arasında yer alan firmamız garantili hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 3D gergi tavan seçeneklerinden tutunda bünyemizde birçok seçenek mevcuttur. Bu seçenekler arasında dilediğinizi tercih ederek sizde yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Fiber optik tavan ürünleri görsel zenginlik bakımından yaşam alanlarınıza önemli ölçüde değer katan ürünlerimizden sadece biri olup, bu ve daha fazla ürün seçeneğini uygun fiyatlarda yaşam alanlarınızda uygulayabilirsiniz.

İstanbul Gergi Tavan Uygulamasında Garantili Hizmet Anlayışı İçerisinde Faaliyetlerimizi Sürdürüyoruz

Uzun yıllardır gergi tavan sektöründe hizmet veren firmamız gergi tavan fiyatları bakımından da en uygun fiyatları sunan firmalardan biridir. İlkeli çalışma prensibi ile müşterilerimizin istek ve beklentilerine en iyi yanıtı vererek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Üstelik müşteri odaklı hizmet anlayışı içerisinde faaliyetlerimizi sürdürürken, garantili hizmet ile de her an destek olmaktayız. Ürünlerimizin kalitesine güveniyor ve bakım, onarım gibi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda oluyoruz. İstanbul gergi tavan firması olarak İstanbul’un birçok bölgesinde birinci sınıf hizmet sunmaktayız. Sizde güvenilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanarak gergi tavan uygulamasını yaşam alanlarınızda kullanmak isterseniz, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İlçelerinde En İyi Hizmeti Sunan Firmalar Arasında Yer Alıyoruz

Gergi tavan hizmetini almak istediğinizde garantili hizmet sunan firmalar tercih edilmelidir. Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olup, bu konuda İstanbul’un birçok bölgesine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Uzman çalışanlarımız ile adresinize gelerek ölçü alıyor ve kullanacağınız alanın analizi yapılıyor. Tavanın özelliği ve ölçüsüne uygun olarak İstanbul gergi tavan ya da Fiber optik tavan hizmetlerini yaşam alanlarınızda uzman çalışanlarımız ile uyguluyoruz. Sizde bu hizmetleri alırken güvenilir ve garantili hizmet sunan firmamız tercih ederek uzun yıllar güvenle ve keyifle gergi tavanları yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. İstanbul da hizmet verdiğimiz bölgeler alta yer almakta olup, hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

 • Arnavutköy Gergi Tavan
 • Avcılar Gergi Tavan
 • Bağcılar Gergi Tavan
 • Bahçelievler Gergi Tavan
 • Bakırköy Gergi Tavan
 • Başakşehir Gergi Tavan
 • Bayrampaşa Gergi Tavan
 • Beşiktaş Gergi Tavan
 • Beylikdüzü Gergi Tavan
 • Beyoğlu Gergi Tavan
 • Büyükçekmece Gergi Tavan
 • Çatalca Gergi Tavan
 • Esenler Gergi Tavan
 • Esenyurt Gergi Tavan
 • Eyüp Gergi Tavan
 • Fatih Gergi Tavan
 • Gaziosmanpaşa Gergi Tavan
 • Güngören Gergi Tavan
 • Kağıthane Gergi Tavan
 • Küçükçekmece Gergi Tavan
 • Sarıyer Gergi Tavan
 • Silivri Gergi Tavan
 • Sultangazi Gergi Tavan
 • Şişli Gergi Tavan
 • Zeytinburnu Gergi Tavan
 • Adalar Gergi Tavan
 • Ataşehir Gergi Tavan
 • Beykoz Gergi Tavan
 • Çekmeköy Gergi Tavan
 • Kadıköy Gergi Tavan
 • Kartal Gergi Tavan
 • Maltepe Gergi Tavan
 • Pendik Gergi Tavan
 • Sancaktepe Gergi Tavan
 • Sultanbeyli Gergi Tavan
 • Şile Gergi Tavan
 • Tuzla Gergi Tavan
 • Ümraniye Gergi Tavan
 • Üsküdar Gergi Tavan

Gergi Tavan Uygulamasını Uygularken Dikkat Ettiğimiz Detaylar Nelerdir?

Kullanmayı düşündüğünüz alanının gergi tavan kullanımına uygun olup, olmadığı analiz edilmektedir. Uzman arkadaşlarımız tarafından 3D gergi tavan ya da diğer seçenekleriniz değerlendirilerek kullanacağınız alana en ideal seçenekler sizlere önerilmekte ve tavsiye edilmektedir. Uzman çalışanlarımız tarafından sunulan hizmet kaliteleri ile birlikte Gergi tavan fiyatları da oldukça uygundur. Beklentilerinizin çok üzerinde hizmet sunan firmamız bu konuda güvenilir hizmet sunan firmalar arasında yer alıyor. İstanbul gergi tavan hizmeti sunan firmamız İstanbul’un her noktasına bu hizmeti ulaştırmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız beklentilerinizin çok üzerinde hizmet sunarak bu konuda güvenilir firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Gergi Tavan Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gergi tavan seçimi yaparken kullanacağınız alanda kullandığınız dekorasyona ve gün ışığına uygun olarak seçim yapmalısınız. Birçok gergi tavan seçeneği mevcut olup, bu seçenekler arasından sizde size en ideal olan gergi tavan seçeneklerini tercih ederek yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Gergi tavan seçiminde özellikleri göz önünde bulundurularak İstanbul gergi tavan fiyatları araştırması yapılmalıdır. Bu konuda güvenilir ve garantili hizmet sunan firmamız en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunan firmalar arasına yerini almıştır. Fiber optik tavan modellerimiz son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almakta olup bu ürünlerimiz birçok alanda kullanılabiliyor. Kullanacağınız alanın ışık seviyesi, tavan boyutu ve kullanmak istediğiniz alanın dekoratif özelliğine bakarak gergi tavanları inceleyerek seçebilirsiniz.

Uygun Fiyata Kaliteli Gergi Tavan Ürünleri Ve Güvenilir Hizmet

İstanbul gergi tavan firması olarak hizmet veren firmamız bu alanda uzun yıllardır birçok müşteriye gergi tavan hizmetini ulaştırmıştır. Sizde uygun fiyatlı ürünlerimizi inceleyerek kaliteli ürünlerimize göz atabilirsinizGergi tavan fiyatları özelliğine göre değişmekte olup, müşterilerimize bu konuda garantili hizmet anlayışı ile hizmet sunuyoruz. Uzun yıllardır gergi tavan sektörü içerisinde yer alan firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyor. Güvenilir hizmet sunan gergi tavan firmamız bu hizmetleri sunarken, müşterilerin beklentilerine dikkate alarak faaliyetlerini sürdürüyor. Sizde firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Stretch Ceiling Models | Kurumsal Alanlara Uygun 3D Gergi Tavan Uygulaması

Kurumsal Alanlara Uygun 3D Gergi Tavan Uygulaması

Değişen ve yenilenen dünya da yaşam alanlarında kullanılan 3D gergi tavan modelleri oldukça şık tasarımlarla dikkat çekiyor. Özellikle de kurumsal alanlarda gergi tavanlar kullanılan bu alanları daha gösterişli bir hale çevirmektedir. Gergi tavan uygulamasını yaşam alanlarımızda kullanırken bazı konularda dikkatli ve seçici davranmalıyız. Şık ve modern görünümlü gergi tavan modelleri yaşam alanlarımıza farklı bir hava katarak daha kullanışlı hale getirmektedir. Kurumsal firmalar müşterilerin gözünde daha kurumsal olabilmek için günümüzde görünümlerini farklı yeniliklerle değiştirmektekiler. Eğer kullanmış olduğunuz alanın ışığı yetersiz olursa müşterilerin gözünde kurumsal kimliğiniz yetersiz kalacaktır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, müşteriler ışığı bol olan ve ofis, mağaza gibi alanları daha çok tercih etmektedir.

Yenilen yüzü ile gergi tavan fiyatları modeline ve kalitesine göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle 3D gergi tavan ya da diğer modelleri seçerken gergi tavan fiyatları araştırması yapmak ve kaliteli modelleri tercih etmek gerekiyor. Kullanmış olduğunuz mekanın daha gösterişli ve güzel olmasını istiyorsanız, bu konuda yapmanız gereken fiber optik tavan ile görünümü değiştirmek olmalıdır. Fiber optik tavan modelleri son yıllarda en çok tercih edilen gergi tavan modeller arasında yer almaktadır. Sunulan bu hizmet garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Ayrıca kurumsal müşteri hizmetlerimizden konu ile alakalı günün her saati destek alabilirsiniz.

3D Gergi Tavan Modelleri Yaşam Alanlarına Ne Katar

Yaşam alanlarınızın daha gösterişli ve daha dikkat çekmesini istiyorsanız, İstanbul gergi tavan hizmeti sunan firmalardan destek alabilirsiniz. Birçok gergi tavan modeli ve tasarımı mevcut olup, farklı fiyat aralıkları ile sahip olacağınız gergi tavan modelleri arasından dilediğinizi seçerek yaşam alanlarınızda uygulayabilirsiniz. İstanbul gergi tavan hizmeti sunan firmaların araştırması yaptığınızda firmamız sizlere bu konuda birinci sınıf hizmet sunarak İstanbul’un her semtinde bu hizmeti sunmaktadır. Kurumsal alanlarda da 3d çalışmalara yer verilmektedir. Bu sayede ortaya şık ve kaliteli bir sonuç çıkar. İlgi çekici olmasının yanında göze hoş gelmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Sizde bulunduğunuz alanda tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerinizin gözünde daha kurumsal bir görünüm için sizde yaşam alanlarınızı yenileyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken İstanbul gergi tavan hizmeti sunan firmalardan destek alabilirsiniz. Gergi tavan özellikleri ve modellerine göre değişmektedir. Üzerinde resim baskısı olarak tercih edilen gergi tavanlar yaşam alanlarına ferah bir görünüm sunacak özellikleri taşımaktadır. Tavandan kopma, çatlama ve ayrılma gibi sorunlar oluşmayacak kalitede monte edilen bu ürün uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

İhtiyaç halinde sökülerek yenilenebilir özelliklere sahip olan gergi tavan modelleri oldukça fazla seçenek sunmaktadır. 3d gergi tavan modelleri gerçekçi görünüme de sahip olma özelliği ile doğal görünüm, kurumsal görünüm kazandıracak kalitede üretilmekte ve yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Özel olarak üretilen gergi tavanlar esnek bir yapıya sahip olup, gerçekçi bir görünüm sunuyor. Esnek olma özelliği aynı zamanda deforme olma sorununu da ortadan kaldırarak, uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için özenle çalışmakta olup, bu konuda birinci sınıf malzemeler kullanılarak yaşam alanlarınıza gergi tavan modellerini uyguluyoruz. Bu tavan modellinde görsellik üst seviye yer almaktadır. Bulunduğu ortamın havasını olumlu olarak değiştirir. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Kolay Temizlenebilir Ve Işık Kalitesi İle Dikkat Çekiyor

Bünyemizde sunmuş olduğumuz fiber optik tavan modelleri son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Kolay temizlenebilir özellikler ve bol ışıklı görünümü ile yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm sunabilirsiniz. 3d gergi tavan modellerimize göz atmak istediğinizde size yüzlerce çeşit sunuyor ve de sizde dilediğinizi seçerek yaşam alanlarınızda uygulayabilirsiniz. Bünyemizde sunmuş olduğumuz gergi tavan fiyatları piyasa değerinin çok altında olup, ilkeli çalışma prensibi ile güvenilir hizmet sunuyoruz.

2-300x225 Kurumsal Alanlara Uygun 3D Gergi Tavan Uygulaması gergi-tavan gergi tavan 3d tavan 3d gergi tavan

Kaliteli, Farklı Model, Renk Ve Desenleri Bulabilirsiniz

Uzun yıllardır sektörde önemli hizmetler sunan firmamız da güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz ürünleri kaliteli olup, birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir. İstediğiniz alana uygulayacağınız gergi tavan modellerimiz ile İstanbul’da bu hizmeti de her ilçeye ulaştırıyoruz. Bünyemizde sunduğumuz gergi tavan fiyatları piyasanın çok altında yer alıyor.  Fiber optik tavan özellikleri bakımında son derece kaliteli ve görsel zenginliğe sahip ürünlerimiz arasında yer alıyor. Uzman personelimiz keşif yaparak size uygun modeli belirlemenize yardımcı olur. Bu sayede sağlıklı bir hizmet alarak profesyonel bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kolay temizlenebilir ürünlerimizi dilediğiniz zaman kolayca temizleyebilirsiniz. Esnek ve birinci sınıf malzemeler kullanarak ürettiğimiz gergi tavan ürünlerimizi uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Son yıllarda birçok kurumsal firma yaşama alanlarının daha kaliteli bir görünüme kavuşması için gergi tavanları tercih etmektedirler. Sizde bu konuda firmamızdan destek alarak yaşam alanlarınızı da gergi tavan modelleri ile yenileyebilir ve değişime sizde ayak uydurabilirsiniz.

 

 

Stretch Ceiling Models | Gergi Tavanla Mekanlarınız Renklensin

Gergi Tavanla Mekanlarınız Renklensin

Gergi tavan fiyatları tasarımlara göre değişkenlik göstermekte olup ekonomik olarak tarafınıza sunulmaktadır. Gergi tavanlar genellikle iç mimaride kullanılır. Ancak esnek yapısı ve ortama kattığı şıklık nedeniyle her yerde rahatlıkla kullanabilen ve talep edilen sistemlerdir. Firmamız İstanbul gergi tavan alanında mekanlarınıza modernliği ve şıklığı taşımaktadır. Aynı zamanda gergi tavan üzerindeki yapı sayesinde, gergi tavan kullanılan ortama ses ve ısı yalıtımı sağlar. Bu nedenle gergi tavanlar ses ve ısı yalıtımın çok daha önemli olduğu kütüphane, tiyatro salonu, kültür merkezleri gibi yerlerde de oldukça fazla tercih dilmektedir. Firmamız gergi tavan kapsamında sizlere gösterişli ve dikkat çekici alanlar sunmaktadır. Oldukça fazla çeşitte gergi tavan modelimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamız İstanbul’un her semtine hizmet vermektedir. Bu sayede dilediğiniz modelde ve özellikteki gergi tavan sistemine kolaylıkla ulaşmanız mümkündür

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Firmamız gergi tavan alanında oldukça geniş bir topluluğa hizmet vermektedir. Gergi tavan şıklık sağlaması ve esnek yapıda olması nedeniyle çok tercih edilir. Gergi tavalar kullanıldığı alana gün ışı sağlarlar. Bu nedenle güneş ışığından yoksun olan zemin ve bodrum katlarında da oldukça sık tercih edilirler. Hem mekâna ferahlık ve modernlik katar hem de işlevsellik olarak gün ışığı olur. Yaydığı parlak ışık sayesinde pek çok fotoğraf stüdyosu, eğlence mekanları, fuar stantları da gergi tavan kullanmaktadır. Gergi tavanlarımız suya, nem ve buhara karşı dayanıklıdır. Bu nedenle müşterilerimiz arasında hamam, sauna, SPA, havuz işleten kimseler de vardır. Gergi tavanlar bu alanlarda da şıklığıyla göz doldururken, müşterilerin ilgisini ve beğenisini kazanan sistemler olmaktadır. Gergi tavan fiyatları konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz gergi tavan ürünlerimiz üzerinde asla toz tutmaz ve mantar oluşumu sağlamaz. Non-toksin ve anti bakteriyel özelliktedirler. Bu nedenle her alanda gönül rahatlığıyla kullanılabilirler. Sağlık kuruluşları da özellikle bu yönünden dolayı özel steril odalarda gergi tavan tercih etmektedirler. Firmamız her sektöre ve her beğeniye uygun yüzlerce gergi tavan modeli sunmaktadır. Tasarladığımız modellerle mekanlarınızı sıkıcı havasından kurtarır, canlılık ve şıklığı mekanlarınıza taşırız. Ayrıca gergi tavanlarımızın üzerine dilediğiniz baskıları yapar sizlere 3D gergi tavan alanında da kusursuz bir hizmet sunarız. İsterseniz sizler için hazırladığımız modellerimizden veya fiber optik tavan seçeneklerinden zevkinize ve kullanımınıza uygun olanı seçersiniz isterseniz de kendinizin belirleyeceği bir baskıyı gergi tavan üzerine uygularız. Her talebinize esnek çözümler sunarız. Temel yapımız sizlerin memnuniyetidir. Bu nedenle her daim kaliteli ürünler ve yüksek nitelikli hizmet sağlarız.

 

Gergi Tavan Fiyatları ve Avantajları Nelerdir?

Gergi tavalar hem dekoratif anlamda şıklık sağlayan hem de kullanıldıkları alana işlevsellik katan ürünlerdir. Firmamız sunduğu ürünlerde gergi tavan üzerine UV resim baskı yapabilmektedir. Ürünlerimiz asla çatlama, ayrılma gibi sorunlar çıkarmaz. Bu sayede uzun yıllar güvenle kullanım sağlamanız mümkündür. Aydınlatma ihtiyacınızı gergi tavan modellerimizle giderebileceğiniz gibi böyle bir ihtiyacınız olmasa da dekoratif anlamda mekanlarınıza şıklık taşıyabilirsiniz. Gergi tavanlarımız dilediğiniz zaman sökülebilen ve tekrar monte edilebilen yapıdadır. Firmamız bu özelliği ile sizlere kullanım kolaylığı ve fırsatları sunmaktadır. Esnek yapıda olan gergi tavanlarımız bu özellikleriyle kolay ve sağlam bir kullanım sağlar. Aynı zamanda esneklik sayesinde deformasyon oranı sıfıra yakına iner. Gergi tavalarımız ağırlıklara dayanıklı şekilde üretilmiştir. Üzerine binen ağırlıklılardan dolayı sıkıntı oluşturmaz ve şekli bozulmaz. Firmamız sağlam alt yapısı ve teknolojiyi kattığı bünyesiyle siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için sürekli çalışmaktadır. Amacımız sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır. Gergi tavan fiyatları ekonomik fiyat politikasına uygun olarak size sunulur.

Firmamız sizlere gergi tavan modellerinde solmayan canlı renkler sunar. Sudan ve nemden etkilenmeyen gergi tavan modellerimiz sayesinde her alanda güvenle kullanım yaşarsınız. Gergi tavan ürünlerimiz aynı zamanda hafif bir yapıdadır ve alev almazlar. Hijyenik ve estetik yapıdadırlar. Sizlere en iyi standartlarda hazırlanmış gergi tavan ürün hizmeti sunan firmamız, kaliteli, sağlam ve hijyenik ürünlerle her daim yanınızdadır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve beklentinizi anlatmaktır. Firmamız gergi tavan fiyatları alanında her bütçeye uygun ürün seçeneklerine sahiptir. Hem bütçenizi yormadan ürün seçebilir hem de şıklık ve kullanım kolaylığına rahatça sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlerin beklentisini ve ihtiyaçlarını kendi uzmanlığı ile başarılı bir şekilde harmanlar.

Bu sayede tam anlamıyla istediğiniz ürüne sahip olur ve uzun yıllar gergi tavan kullanmanın rahatlığını yaşarsınız. Hem üründe hem de hizmette nitelikli iş gücü ve başarılı bir süreçle karşılaşırsınız. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Yaşam alanlarınızı rüya gibi bir aleme dönüştürürken aynı zamanda gergi tavanın birbirinden avantajlı özelliklerinin konforunu yaşatalım. İstediğiniz mekâna, en uygun gergi tavan çeşitlerini bulmak ve sektörde en iyisiyle çalışmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un her semti için hizmet veren firmamız, önceliğini sizlerin memnuniyeti ve yaşam alanlarınızın konforu üzerine kurmuş bulunmaktadır.

Stretch Ceiling Models | Fiber Optik Gergi Tavan Uygulaması

Fiber Optik Gergi Tavan Uygulaması

Fiber optik tavan modern tasarımı ile dikkat eken bir tavan uygulamasıdır. Bir diğer adı Barisol olan gergi tavan bir çeşit polimerden üretilen ve mimari işçilikle oluşturulan çağdaş ve estetik bir görünüm veren, hafif düzgün yüzeyler oluşturan, fikirlerin de sınırlarını zorlayan ve montajı gerilerek yapılan bir çeşit tavan kaplamasıdır. Bu tavan sisteminin diğer tavan sistemlerinden en ayırt edici yönü tavana yakın olarak uygulanmasıdır. Bağımsız tavan sistemi tavan taşıyıcısı ile tavan kaplamasının ayrıldığı sistemdir. Gergi tavan sistemi hafif profillere taşıtılır. Profilleri ise duvarlar taşımaktadır. Bu sayede tavandan bağımsız olarak kurulan bu sistem gayet estetik bir görünüm vermektedir. Gergi tavan sistemi duvara ya da tavana monte edilerek bazı elemanları da kendiyle beraber taşıyabilir.

Bu elemanlara alarm sistemini, havalandırma kanallarını ve diğer tesisatları örnek olarak gösterebiliriz. Gelişen dünyada ve teknolojide artık insanlar bu tarz arayışlar içerisine girmektedir. Hiçbir şeyin eskisi tutulmamaktadır ve insanlar sürekli yenilik ister. Zaten insanoğlu daima yeniliğe açık bir varlıktır. Günümüzde ise gergi tavan sistemleri insanların hayatlarını hareketlendiren bir sistemdir. Gerek fiber optik gergi tavan sistemi olsun gerekse 3D gergi tavan sistemi olsun bütün bunlar insanları heyecanlandırmaktadır. Evleri yalnızca dört duvarı olan bir mekan olarak görmenin ötesine geçmişlerdir. Hayatının birçok zamanını geçirdiği bu mekanı güzelleştirmek ve estetik bir hava katmak istemiştir. Bu yüzden mimari yardımlarla gergi tavan sistemi gelişmiştir. Bu sistem birçok insanın beğenisini kazanmıştır.

Gergi Tavan Avantajları Nelerdir?

 • Her türlü mekana, forma uygulanabilir ve estetiktir.
 • Büyük alanlı aydınlatmalara uygundur. Spot, gizli aydınlatma ve fiber optik tavan kullanımlarına uygundur.
 • Yenileme ve yeni projelerde kullanılabilir.
 • Kurulumu çok kısa bir sürede sağlanabilmektedir.
 • Isı ve ses yalıtımını arttırır.
 • Tamirat ve tadilat gerektiren durumlarda basitçe sökülüp tekrar yerine takılabilir.
 • Ayrılma, çatlama gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.
 • İster dekoratif amaçlı ister aydınlatma amaçlı kullanabilirsiniz.
 • Gerektiği taktirde sökülüp tekrar monte edilebilir.
 • Bu sistem yapısı itibariyle esnek bir sistemdir.
 • Esnek olması kötü durumlara karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.
 • Üzerine gelecek herhangi bir malzemeye karşı dayanıklıdır.
 • Yapan firmaya göre garanti süresi vardır ve bakımı kolaylıkla yapılabilir.
 • Hafiftir ve temizlenmesi kolaydır.
 • Hijyenik ve sağlıklı bir sistemdir.
 • Bakım ve boya gerektirmez.
 • Üzerine ankastre aydınlatma kurulabilir.
 • Olası bir yangında alev almaz.
 • Nem ve sudan etkilenmez.
 • Montajı oldukça kısa bir sürede yapılabilir.

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Bu sistemin kurulumunda özel olarak üretilmiş profiller kullanılmaktadır. İlk olarak bu profiller duvara monte edilmektedir. Daha sonra esnek özelliğe sahip kaplamalar ısıtılıp esnetilerek profillere takılır. Soğumaya bırakılan malzeme soğuduktan sonra gerilir ve istenilen şekli almış olur. Bu sistem kurulduktan sonra herhangi bir müdahale gerekmez. Olası bir olumsuz durumda derhal profesyonel kişilerden yardım almakta fayda vardır. Temizlenmesi kolay bir sistemdir. Hafif malzemeden oluştuğu için ferah bir görünüm sağlar. Gergi tavan uygulamasında kullanılacak malzemeye ve yapılacak tavanın durumuna göre gergi tavan fiyat farklılık göstermektedir. Bu yüzden firmalara gidilip hem örnekler yerinde görülmeli hem de istenilen tavanın fiyatı öğrenilmeli.

3D gergi tavan sistemleri yine günümüz trendleri arasındadır. Artık insanlar evlerinde duvarların bile canlı olmasını hayal etmeye başladırlar. Nihayet bu hayallerini gerçeğe dönüştürdüler. 3D gergi tavan sistemiyle kaplanan tavanlar istenilen şekil doğrultusunda sanki gerçekmiş hissi vermekte. Klasik bir tavan görünümünün ötesine geçerek evin içerisinde ayrı bir hava yaratmıştır. Uygulanan bu sistemle estetik bir görünüm elde edilmiş oldu. Evin duvarları sıkıcı bir hal almaktan kurtuldu ve insanlar artık ev içerisinde daha mutlu. Gergi tavan sisteminin profesyonel ellerle sanata dönüştürüldüğü bir alandır. Gerek kullanılan renkler olsun gerekse kullanılan malzeme açısından gayet memnunluk verici bir sistemdir. Malzemeler içerisinde sağlığa zarar veren herhangi bir madde kullanılmamaktadır.

Fiber Optik Gergi Tavan Nedir?

Bir diğer gergi tavan sistemi de fiber optik gergi tavan sistemidir. Bu sistem de yine trend olan tavan sistemlerinden biridir. Diğer tavan sistemlerinden bu yönüyle geri kalmıyor. Peki nedir fiber optik tavan? Bu isim ilk kez 1842 yılında hafif kablo adı olarak kullanılmıştır. Optik fiber kendi içerisinde ışığı istediği gibi yönlendirebilme özelliği taşıyan bir optik fiber sistemidir. Daha az kayba neden olması sebebiyle ve daha kullanışlı olmasından dolayı klasik metal kablolar yerine fiber kablolar kullanılmaktadır. Bu şekilde gergi tavanınızda kullanacağınız fiber kablolar sayesinde tavanınıza daha farklı bir hava katabilirsiniz. Bu ürünler oldukça şık, kullanışlı ve aynı zamanda ekonomiktir. Bundan dolayı bulunduğunuz alanda kolaylıkla kullanılmasını sağlayabilir ve farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Birçok fiber optik seçeneği vardır. Kendi zevkinize göre seçeceğiniz fiber optikler daha uygun olacaktır. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte fiber optik tavan sistemlerinin birçok modellerini internet ortamında görebilmek mümkündür. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

الاسقف-الفرنسية_ديكورات-متاحف_ديكورات-قديمة_ديكور-عثماني_ديكورات-اسلامية_الاسقف المشدودة__ديكورات-مطاعم-صغيرة_ديكور-استراحات_ديكورات-فنادق_سقف-مشدود_ديكورات حديثة_ديكورات صالونات_ديكورات مقاهي_ديكور فنادق_اسقف مميزة_الانسجة المشدودة_الانسجة المطبوعة_اضواء خلفية_اضواء مع اسقف فرنسية_الليدات_صالونات تجميل_صالونات افراح_ديكورات نوادي_ديكورات مطاعم_باريسول_اجمل ديكور_اسقف مستعارة_اسقف معلقة_تركيب اسقف_اسعار الاسقف الفرنسية_ستريتش سيلنغ_تركيب الاسقف الفرنسية

Gergi Tavan Uygulamaları ve Montaj

Gergi tavan uygulamalarında en önemli noktalardan birisi de montaj aşaması olmakta. Eğer doğru, profesyonel ve sorunsuz bir montaj süreci yaşanmazsa ne yazık ki farklı problemler gün yüzüne çıkacaktır. Bu nedenle firmamız her konuda olduğu gibi gergi tavan uygulamaları konusunda da özel bir yapıda ilerler. Sizlere profesyonel bir montaj süreci sunar. Bu süreci ise, alanında uzman bir ekip ile sağlar.

Montaj sürecinde yaşanabilen aksaklıklar ne yazık ki ürünün yeterli ve istenilen düzeyde uygulanmasını engellemektedir. Biz, bu durumu tamamen ortadan kaldırmak adına hareket ediyor, montajı sorunsuz bir şekilde sağlamak adına çalışıyoruz. Böylelikle hiç bir şekilde aksama yaşamıyor, montaj esnasındaki sorunlar nedeni ile farklı problemlerle karşılaşmıyor doğal olarak uygulamayı sorunsuz bir şekilde teslim alıyorsunuz.

Montaj Sonrası Bakım Süreçleri

Günümüz koşullarında, her ne kadar gergi tavan uygulamaları bakım gerektirmeden yıllarca kullanabilse de bazen istisnai durumlar olabiliyor. Harici bir bakım, doğru uygulama desteği ve değişiklikler gerekebiliyor. Ya da ilerleyen süreçte, ek bir düzenleme yapılması nedeni ile gergi tavan uygulamasına müdahale edilmesi gerekebiliyor. İşte, tüm bu aşamalarda firmamız sizlerin yanında yer almaya devam ediyor. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde bizlerle iletişime geçerek, montaj sonrasında ki süreçler içinde gene destek alabiliyorsunuz.

Belemir Yapı olarak, montaj esnasında rahat olduğumuz bir diğer konu ise; ürünleri tam olarak biliyor olmamız. Kendi imalâtımız olan ürünler sayesinde, montaj ve diğer tüm aşamalar daha kolay bir hale geliyor. Farklı firmalar, değişik üretimler ya da benzeri sorunlar hiç bir şekilde yaşanmıyor. Buda sürecin sadece sorunsuz olmasını değil aynı zamanda daha hızlı ve rahat olmasını da sağlıyor.

Doğru Ürün Desteği ve Montaj

Günümüz gergi tavan uygulamaları konusunda bazen ek ürün desteği büyük önem arz etmektedir. Montaj esnasında doğru ürün kullanmakta bunlardan birisidir. Doğru ürün, profesyonel ekip ve uygun çalışma düzeni ile ancak herhangi bir sorun yaşanmadan montaj sürecini daha kapsamlı bir şekilde sağlamaktayız.

Sizler de tüm montaj süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak ve süre, ücret gibi konularda da fikir sahibi olabilmek adına bize ulaşabilirsiniz…