Stretch Ceiling Models | Gergi Tavan Türleri ve Başlıca Bilgileri

Gergi Tavan Türleri ve Başlıca Bilgileri

Gergi tavan, kendi içerisinde bir çok farklı uygulamaya sahiptir. Bu uygulamaları, gergi tavan türleri olarak ele almak mümkündür. Sizler, uygulama yapılacak alana ve başlıca isteklerine göre hangi uygulama türünün size daha uygun olduğuna karar vererek hareket edebilirsiniz. Bu şekilde, bir çok farklı türün olması ise her türlü isteğe uygun bir uygulamanın sunulmasına olanak tanımaktadır.

Uygulama türleri, doğru ve sistemli bir şekilde firmamız tarafından hayata geçirilmektedir. Bu uygulamalar için gerekli olan tüm parça, ürün ihtiyacı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kendi üretim tesislerimizde ürün elde etmemiz, sizlere her türde daha rahat, daha kaliteli bir çözüm sunmamıza olanak tanımaktadır.

Gergi Tavan Türleri ve Başlıklar

Lake Gergi Tavan: Boyaya, bakıma ya da ilerleyen süreçlerde hiç bir şekilde tamire gerek duymayan bir uygulama türüdür. Daha sade, aydınlık ve bir o kadarda şık uygulama türü isteyen; özellikle ofis ortamları için ideal bir seçenektir.

Transparan Gergi Tavan: Kafe ve restoran gibi alanlarda daha çok tercih edilen, özel gergi tavan kumaşı ile transparan olabilen uygulama türüdür. Işığı yansıtması gibi özellikleri ile hem görsel anlamda hem de LED aydınlatma anlamında sıkça tercih edilmektedir.

3D Gergi Tavan: 3D tasarımlara sahip olabilen, özel kumaşı ile hem görsel anlamda hem de ortama kattığı farklılık anlamında gerçekten dikkat çeken uygulama türüdür. Sıra dışı, farklı ama bir o kadar da kabul görülen normal bir tasarım isteyen herkes için uygundur.

Baskılı Gergi Tavan: Kimi zaman bir logo, kimi zaman beğenilen bir manzara ya da özel bir görsel… Özel gergi tavan kumaşı ile dilediğiniz görselin baskısını yaptırabildiğiniz, bu sayede hem şık hem de özel bir görüntü elde edebildiğiniz bir türdür.

Sizler de, size hangi uygulama gergi tavan türleri ve bu türünün uygun olduğunu görmek ve bu konuda destek alabilmek için bize ulaşın. Firmamız, ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru gergi tavan türleri hakkında sizleri yönlendirmektedir. Bu sayede hem maddi anlamda hem de zaman kazanımı sağlarsınız. Ayrıca doğrudan isteklerinize uygun bir uygulama türü elde etmeniz mümkün olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.